| freestyler95 a întrebat:

Sunt baiat si am buzele f.rosii ca imi ma intreb colegii daca m-am dat cu ruj + ca am pistrui. E ceva normal sa am buze rosii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buzele rosii tradeaza un caracter inflacarat, baietii cu buze rosii sunt deliciosi ca aspect iar pistruii in combinatie cu buzele dau o fizionomie superba, nu vad de ce esti suparat pe soarta? noi ne chinuim, mai nou se tatueaza fetele ca sa aiba contur rosu natural, pe cand tu le ai pe toate de la mama natura.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e normal, asa e pigmentul tau. Nu-ti face probleme.

| oz a răspuns:

Pai si acum ce vrei sa faci...ai buze rosii asta e ...de schimbat nu poti sa le schimbi.Eu zic ca e ceva normal.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu e nimic rau in asta....stai linistit. O fi pigmantul de vina. O gramada de fete sunt invidioase pe tine...fii sigur de asta big grin

| Mixed a răspuns:

Esti oke...baietii cu buze rosii sunt mai speciali:X:X:X

| AndutzaAndu a răspuns:

E normal sa ai buze rosii, stai linistit.si eu am avut un coleg de clasa care a avut buze rosii si ii erau pe deasupra si subtiri si nimeni nu-l intreba daca s-a dat cu ruj.happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

E ceva normal...
stai relax:d

| Instinkt a răspuns:

E ceva normal sa fii tu insuti cu sau fara parerea celorlalti parerea mea e ca buzele rosii sunt super si sa stii ca e foarte normal daca mai ai nevoie de un raspuns ma contactezi pe privat

| freestyler95 explică:

Multumesc. acum nu imi voi mami face griji de buzele mele

| jedi_8834 a răspuns:

Iti trebuie o culoare mai inchisa la piele sa te bronzezi...atata tot... dar ai grija cu soarele ca nu face bine la pistruiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai liniștit, este vorba de pigment.
A fost mai darnic cu tine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu ruj maro laughing