| madalina003 a întrebat:

Salut fetelor :-x ma ajutati si pe mine va rog [daca puteti] am buzele cam... groase, ce as putea sa fac sa nu se prea observe? a da: si ce parere aveti despre buzele putin mai groase? :d :-x

Răspuns Câştigător
| IasmyAndra a răspuns:

Buna madalina! eu zic sa nu iti faci probleme din cauza asta deoarece si eu le am la fel! ce crezi ca putem face? nimic ne putem da cu orice dar "nu scad" ce daca buzele groase-conturate sunt frumoase si cam rar se inttalneste noi suntem unice!:X:X pup deea!

2 răspunsuri:
| lifeisperfekt a răspuns:

Eu zic ca este foarte frumos sa ai buzele groase si eu mi-as dori sa le am mai groase, dar daca te deranjeaza ai putea sa iti dai cu luciu de buze nu vor maia rata chiar asa ed groase, dar eu zic ca sunt foarte frumoase cum sunt ele acum.Ma bucur daca te-am putut ajuta cu cevawinking.Pa!happy

| BIS99 a răspuns:

Eu sunt băiat. Dacă buzele sunt exagerat de groase mi se pare nasol, dar dacă sunt puţin grosuţe n-am nicio problemă.