| Tony998 a întrebat:

Am vazut astazi un barbat (21 de ani), imbracat in camasa alba, simpla, cu blugi gri stamti si espadrile negre. Ce parere aveti despre aceasta tinuta?

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E o ținuta casual, așa e moda acum printre bărbați. Mie mi se pare ok.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bucura te ca era imbracat pe caldura de afara, ca sunt si sariti de pe fix care merg dezbracati pe strada, deci ce preferi? Si ce era gresit in ținuta lui? Cămașă albă simplă, dar cu ce voiai sa fie? Cu flori? Si pantaloni gri, omul sa imbracat cu ce a avut in dulaplaughing Esti cumva critic de modă?

| Tony998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu nu! Mie mi-a placut! Ii statea bine! Dar voiam sa stiu si parerile altora!

| RAY a răspuns:

Nu-mi plac blugi stramti, in rest e ok

| anonimg a răspuns:

E la moda dar nu imi plac pantalonii stramti -nici pe mine nici pe altii. In rest e ok.

| Tony998 explică (pentru anonimg):

Nu erau foarte stramti, dar nici largi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok tinuta.
Insa blugii stramti ar trebui sa fie numai pentru femei ca sa zic asa. La barbati nu prea merg blugi stramti

| nirocino a răspuns:

Fiecare dupa posibilitati!happy

| AalyiaH0a a răspuns:

Daca ar fi ales un tricou sau alta incaltaminte, ar fi fost perfect.Parerea mea. happy