| Classy a întrebat:

As vrea si eu niste raspunsuri de la cineva care A INCERCAT ACEST PRODUS! Si anume! Am auzit ca sampoanele cu petrol grabesc cresterea parului...insa nu stiu ce gama si in ce farmacii sa le gasesc...si pretul! Vreau sa stiu de la cineva care a incercat si a mers! Fundsitsa clar kiss

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Petrolul a fost bun pentru par dintotdeauna. Bunicile noastre cu petrol se dadeau pe par ca sa creasca sau ca sa scape de paguchi.

| fustiteTUTU a răspuns:

Da, sunt cele de la Gerovital, le gasesti in orice farmacie, sunt f bune.

| danielcretu1980 a răspuns:

Nu-ti mai chinui corpul.
petrolul e pentru masini, si nu e bun nici asa pentru oameni. deci lasa-l.

| afurisita a răspuns:

Salut, in majoritatea farmaciilor naturiste,daca te duci si intrebi de sampon pe baza de petrol, ar cam trebui sa aiba. e foarte, foarte bun! poti incerca si Petroleum, de la Gerovital, costa vreo 14 lei, cam asa, e super ok!

| T4ny4 a răspuns:

De sampon cu petrol n-am auzit, insa eu mi-am achizitionat de la o farmacie naturista petrol si l-am combinat cu un ou si ulei de masline si mi-l aplicam inainte de baie pe piele capului la radacini.Il lasam 30 de minute si apoi il spalam bine.Asta mi-l recomandase mama si a mers de minune pentru cresterea parului.Ai putea adauga si ulei de ricin in amestesc.

| JustSmile92 a răspuns:

Buna. Nu mai stiu exact pretul dar gasesti in farmaciile Dona un sampon pe baza de petrol. Nu stiu cat de mult ajuta ca sa iti creasca parul mai repede dar cu siguranta te ajuta daca pierzi prea multe fire de par. Sper ca te-am ajutat.