| frumusicaflorysexy a întrebat:

A incercat cineva reteta aia cu patrunjel pentru cresterea sanilor? A mers? Si am auzit ca buretii din sutiene sau bustiere opresc cresterea. Este adevarat? Vreau raspunsuri rapide va rog mult!

2 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna!
La prima intrebare nu stiu, sa raspund daca poti sa-mi spui si mie ''cum e reteta cu patrunjel'' te rog frumos puppy dog eyes!
Si la a doua, stiu: astea cum ca buretele, sarma sau bustierele sunt mituri de cand era mama domnisoara laughing
Bineinteles ca nu-i adevarat, cresterea sanilor are legatura cu gena familiei, daca bunica si mama au sani mari in cea mai mare probabilitate asa-i vei avea si tuwinking
Bafta! si sa-mi zici te rog reteta cu patrunjel aici intr-un raspuns!

| frumusicaflorysexy explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Pai am citit si eu reteta tot pe TPU. trebuie sa iei un fir de patrunjel si sas il speli si sa il stergi bine ca daca nu te doare stomacul, apoi il mananci
cate unul in fiecare zi timp de o luna 2
si o sa inceapa sa se vada rezultatele...cel putin asa am citit. sper sa mearga