| Andreimereu a întrebat:

asi vrea sa ma tund dar nu stiu cum! Sunt blond cu ochii verzi se fac si albastri dar depinde de vreme! Asi vrea sa ma tund cu parul putin ridicat intr o parte, mi ar sta bine? Rog seriozitate! Alte idei? Cel mai bun raspuns primește funda, raspundeti cat mai rapid, multumesc!

Răspuns Câştigător
| NIKKI7821 a răspuns:

Depinde mai mult de forma fetei. https://www.youtube.com/watch?v=HNST7k2D0CU -priveste rezultatul de la sfirsit, cred ca ti-ar sta bine

3 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Toți băieții din România ( cel puțin ) au înnebunit. Aveți aceeași freză, într-o parte, gen creastă mai lejeră și prin părți mai scurt. Eu ca fată nu vă diferențiez, plagiatori.

| dadonexus a răspuns:

Eu unul am o forma destul de simpla.Din cauza constructie nu imi sta bine cu parul mare asa ca de cele mai multe ori este o frizura de tip militar.Cat despre ce ai zis.Depinde mult de forma fetei.Vad multe fetite pensate cu cercei in ambele urechi cu par blond sau saten si aceeasi forma de freza.Creasta cat mai lunga si intr-o parte de parte o bate vantul.Eu zic sa te sfatuiesti cu un frizer sau stilist si ai grija daca nu vrei sa fi vazut ca pe o fata

| Andreimereu explică:

C-am asa as vrea sa arate si tunsoarea mea NIKKI7821 cu e aceea de la sfarsitul clipului! Daca as putea sa postez o poza dar nu pot! Acum am breton mare intr o parte!