| BountyLoverXD a întrebat:

Cine foloseste balsam pentru indrepatrea parului, cum procedati? Sau este cineva care foloseste balsam taft straight and glossy pentru intreptat, spuneti-mi cu sa il folosesc, ca nici cum nu imi da rezultate oricum il folosesc, ajutati-ma va rog! crying

Răspuns Câştigător
| ankadiana9 a răspuns:

Eu am incercat sa-mi indrept parul cu aceeste balsame dar nu a functionat.Te sfatuiesc sa folosesti mai bine placa...dar nu foarte des si ai grija ca inainte de indreptarea parului sa folosesti o solutie cu care parul se va arde mult mai putin decat daca foloseai doar placa.Aceasta solutie o gasesti la saloanele de coafor. Sper ca te.am ajutathappy

4 răspunsuri:
| BountyLoverXD explică:

Mersi ankadianawinking

Răspuns utilizator avertizat