| Happiness_8100 a întrebat:

As dori sa va intreb daca merita sa folosesc un ondulator de gene(mecanic de preferat)? credeti ca este bun? daca foloseste cineva va rog sa imi spuneti mai detaliat cum procedati, daca se poate.happy
Multumesc:*

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Un ondulator de gene costă în jur de 3-5 lei, se găseşte la orice magazin de cosmetice/parfumerie.Este foarte bun, mai ales dacă este folosit înainte să te dai cu mascara.
Nu ştiu cum aş putea să-ţi explic. Uite o imagine :
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0
În spaţiul acela gol (dreptunghiul) introduci genele, apoi apeşi pe cele două "mânere" care seamănă cu o foarfecă.
Sper că ai înţeles. Îţi poate explica şi vânzătoarea.

Baftă!

pa, pa.

| GaByTzU_5045 a răspuns:

Mama foloseste si e foarte bun big grin