| PissyPunk a întrebat:

Intrebare pentru fetele cu picioare perfecte (perfecte, in sensul ca nu sunt nici prea groase si nici prea subtiri+deloc strambe, adica exact cum ar trebui sa fie):
Care este secretl vostru? Ce lucru ati facut in plus fata de fetele cu picioarele prea subtiri si strambe?

2 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Parerea mea este ca daca tu esti slaba, si nu ai forme, degeaba faci orice exercitiu sau te dai cu orice crema. Daca e sa ai picioare strambe, e fiindca asa este formatul corpului tau.In cazul in care sunt prea groase, probabil asa este constructia. Daca ai celulita pe ele, asta se poate rezolva.Multa munca si o ingrijire corecta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un secret, astea sint genele, mostenirea de la parinti.