| marishaa a întrebat:

De cind ma tin minte imi doresc sa devin medic.Stiu cu certitudine ca vreau sa devin chirurg, dar ma framinta faptul ca la medicina se studiaza 7 ani (din cite stiu eu. VREAU SA STIU MAI MULTE DETALII DESPRE FACULTATEA DE MEDICINA(oportunitati si sugestii)?
fundita...

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai se fac 6 ani de faculta iar apoi rezidentiat vreo 5 dar daca inveti bine si mai sti o limba straina poti sa iti faci n strainatate rezidentiatul si sa fi platit foarte bine

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se fac 6 ani de facultate si vreo 5 ani (pentru chirurgie) de rezindetiat