| IoanaAndreea97 a întrebat:

Cunoaste cineva vreo croitoreasa buna in Bucuresti zona tineretului-mall vitan-unirii, care sa nu lucreze la preturi exagerat de mari? Ca imi trebuie o rochita de banchet si nu gasesc nimic prin magazine si as vrea sa-mi faca ceva in genul acesta:
http://imgboot.com/user/vanesa/images/rochie4.jpg
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| glamqueen a răspuns:

Poate gasesti ceva sa-ti placa pe site-ul : http://www.rochiirochitesifustite.ro/rochiideseara sau pe asos.com! Succes

| IoanaAndreea97 explică (pentru glamqueen):

Multumesc muult! Exact in genul acesta cautam rochite(cele de pe primul site) si nu gaseam cu niciun chip! Sunt superbe! Dar am o intrebare: De unde pot comanda rochitele de pe primul site? happy

| glamqueen a răspuns (pentru IoanaAndreea97):

De pe site, ai o rubrica CONTACT sau trimiti un mail contact@rochiirochitesifustite.ro happy

6 răspunsuri:
| DaniellaElla a răspuns:

Buna...am un atelier prin zona Razoare (pe langa Afi Cotroceni) as putea sa ti-o fac. Pretul ar fi cu materialul tau 80 lei. uite aici nr.meu daca te intereseaza 0723386789

| denisse1 a răspuns (pentru DaniellaElla):

Iti multumesc muuuuuult DaniellaElla, ma bucur ca am dat de tine! Am doua prietene care vor si ele cite o rochie de seara si una de in.Le-am dat numarul tau de telefon.
Pupici multi si bafta in continuare!

| deea13deea13 a răspuns (pentru DaniellaElla):

Vreau si eu sa-mi fac o rochie poti sa-mi dai un id ceva ca sati trimit niste poze cu ce as vrea eu? mersi mult

| Tudoran_Lucia_1980 a răspuns (pentru deea13deea13):

Buna, iti pot recomanda o croitoreasa foarte buna, cu preturi exceptionale. Dna Nuti tel 072876714. Numai bine