| ?! a întrebat:

[Dau fundita!] hei :]. Unde se afla magazinul Takko? Si daca sunt mai multe magazine, exista vreunul pe langa Mall Vitan, Unirii ma rog, in sec. 2 sau 3 :d. Dau fundita!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| laura810 a răspuns:

B-dul Iuliu Maniu 536-560 Shopping Center Militari

Bvd. 1 decembrie 1918 nr. 33, Iris Shopping Center

Sosea Vitan-Barzesti nr. 7A, Vitantis Shopping Center

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Buna!

Sunt mai multe magazine Takko dar eu de obicei imi iau hainele de la un Takko din Carrefour.Cred ca sunt magazine Takko la orice Carrefour.winking

Si mie imi plac hainele de acolo.love struck

| laura810 a răspuns:

Multumesc pentru fundita :*

| Ce.mai.vrei:>? a răspuns:

Hei... uite aici http://www.takko-fasion.com/ro/filialen/filialen.php sper sa intelegi ceva:d.