| valentin233 a întrebat:

Daca in urma cu cateva zile m-am ars cu placa de indreptat parul si este putin rosu, credeti ca daca ma voi mai indrepta acum se va agrava acest lucru?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Daca la-i ars odata il vei arde inc-o data.Parul se agraveaza de la temperaturi inalte, si deci sa incerci sa te folosesti mai putin.Sau este spray special termorezistent pentru par ce protejeaza.

| Roxxanaaaa a răspuns:

O sa iti creasc parul, deci se va reface. Dar dupa ce creste sa tai partea unde era ars... dar mai e mult timp pana se va reface complet