| biutzaB a întrebat:

ce placa de indreptat parul credeti ca este mai buna? big grin

6 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Eu o am pe aceasta si este foarte buna :x
http://www.remington-style.ro/......00-87.html

| grgdlk a răspuns:

Masina de calcat

| Geoops a răspuns:

Buna. Cel mai bine ar fi sa-ti iei o placa putin mai scumpa deoarece de obicei cele mai scumpe sunt si cele mai bune (in cazul placilor). Unele dintre ele au protectie altele nu. Protectie inseamna ca modul lor de ati arde parul este foarte redus, deci ti'l lasa frumos si sanatos, fara sa-ti despice varfurile. Cea mai buna placa eu cred ca este Remington dar nu'ti face griji, mai sunt si altele, depinde cum iti este parul. Daca e foarte des si lung poti folosi bineinteles o placa lata, Remington. Dar si placa Philips e foarte buna. Indreapta parul intr'un timp foarte scurt! Sau mai poti incerca placa Braun Satin Hair care ii da parului tau un aspect foarte stralucitor si sanatos. Mult noroc! Sper ca te'am ajutat

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hey,orice placa, arde parul.happy eu am ceramica 100%.si tot mi s-a ars parul, dar putin.si e normal, o placa la 50 lei, nu se compara cu una la 300 ron, profesionala.happy

| 7Mary7 a răspuns:

Remington este cea mai buna dupa parerea mea. chiar daca este mai scumpa, macar nu iti despica varfurile sau iti distruge parul ca alte placi. si nu uita sa folosesti inainte de fiecare utilizare un spray de protectie pentru par-de obicel se aplica pe parul ud, iar dupa ce il usuci il poti indrepa. funda?

| anonymous a răspuns:

De acord cu grgdlk...