| CrazyStyle a întrebat:

Care credeți că este cea mai buna placă de îndreptat părul?

4 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Remington si victronic mi se par ok

| Malina_Motorga_1998 a răspuns:

Remington...eu am placa de la Remington si sunt foarte multumita

| CrazyStyle explică (pentru Malina_Motorga_1998):

Astazi mi-am luat si eu una Remington si abia acum am avut timp sa imi intind parul si imi place foarte mult tot ce tine de placa asta, sper sa fie asa si pe viitor si sa nu am probleme cu ea, inainte aveam una Rowenta si trebuia sa astept 15 minute sa se incalzeasca la maxim si nici nu imi rezista parul intins mai mult de o ora-doua.

| MegaMoartea a răspuns:

Remington e cea mai buna.