| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am dat cu un ser termo protector de la gerovital ( ca sa nu imi mai ard parul cu feonul) si am pus accidental foarte mult ser prin par,( am uitat ca m-am mai dat o data laughing ) o sa imi distruga parul? Eu am si parul gras de fel, si mi e frica sa nu se ingrase.

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna! In niciun caz nu-ti va distruge parul. Cel mult, ti se va ingrasa mai repede pana la urmatoarea spalare, daca te-ai dat pe toata lungimea parului. Nimic mai mult.
Eu o data mi-am dat din greseala cu uleiul pe care il aplic inainte de a face baie. Il las 10 min, apoi imi spal parul. Din greseala, m-am dat dupa ce imi spalase parul...Asa eram de uimita de ce naiba e cu parul meu de arata in halul ala de gras laughing Seara a trebuti sa imi fac baie iar.

1 răspuns:
| anamariarot a răspuns:

Nu o sa ti-l distruga. O sa il simti mai incarcat din cauza excesului de produs care formeaza o pelicula pe firul de par, dar la spalare scapi de el si n-o sa mai ai nicio problema