| Angeleyes a întrebat:

Eu am parul gras, subtire, fragil care se rupe repede si am inceput sa folosesc de o luna de zile tratament gerovital cu petrol.Am citit ca pentru parul gras e bun si samponul uscat si nu stiu ce sa fac:sa continui inca o luna cu acel tratament gerovital(2-3 luni scrie ca trebuie sa dureze tratamentul pentru a vedea efecte), sa imi iau sampon uscat sau sa imi iau sampon cu coenzima Q10 (despre care am auzit ce ofera stralucire avand rol protector si antioxidant pentru par)?
Multumesc.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe lângă ce iei folosește și uleiul de ricin care ajută la fortifiere.
Pa, pa.