| FlorinakeIulian a întrebat:

Salut tpu.De 4 zile mi-au iesit nisete bubite..In prima zi de la umar pan la cot am avut cateva la fiecare mana.Am crezut ca am pojar. A doua zi mi sau intins pe toate mainile iar a treia zi pe burta, a patru mi-au aparut pe picioare.DAR daca era pojar nu trebuia sa fie iesite in afara? Va rog care se pricepe sa imi spuna ce am
este vara sa ca nu stiu de la soare sau de la caldura sau pojar.
Dau funda
Ps:pe fata nu am

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pot fi 2 motive si anume:
-ori e de la soare si caldurile astea mari
-sau ai facut o infectie -daca e asa trebuie sa te consulte un medic si sa-ti prescrie ceva medicamente! Bafta!