| TomaKa1900 a întrebat:

De cativa ani mi-a crescut *o mustata*.
Cum as putea sa o dau jos, avand in vedere ca ar putea creste alta aspra?
De stat cu ea, nu mai pot, incep colegii sa ma ia la misto
Scuze daca am gresit Categoria, dar este o informatie utilitara

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este epilare laser. Mai poti fenta cateva luni. apoi o sa-ti creasca oricum.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu incepe sa te razi, e cam devreme-dar poti folosi un aparat de tuns parul, pielea nu va ramane lucioasa ca dupa barbierit dar vei scapa de puful ala nesuferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O smulgi cu penseta big grin

| Mystyk15 a răspuns:

Cu benzi epilatoare cu ceara pentru fata.O sa doara la inceput... apoi te vei obisnui dar iti va creste foarte greu.