| MirceaBade31 a întrebat:

de ceva timp imi caut o frizura care sa mi se potriveasca, am fata alungita, parul blond si ochii albastri. Este ceva mai complicat pentru ca am sparnel pe ambele parti si chiar nu stiu cum sa mi-l aranjez, imi puteti da cateva idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnacondaTeam a răspuns:

Eu as zice sa iti iei un gel de par sau o spuma, si sa incerci tu mai multe frizuri, ar fi si mai bine daca te-ai duce la un frizer mai bun decat majoritatea si sa ii spui sa te tunda cum stie el mai bine