| anonim_4396 a întrebat:

De o perioada am inceput sa imi cumpar haine de la C&A ( cam singurul magazin de firma din oras ). Vreau sa imi cumpar niste chiloti doar ca am o problema cu marimile, niciodata nu e care trebuie. Am voie sa probez lenjeria intima? Nu am vazut semne pe care sa scrie ca nu am voie dar ma gandesc ca chilotii aia poate au mai atins partile intime ale altor oameni inaintea mea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu ai voie.
Poate ai hepatita sau sida, sau poate are altul, si probati 20 de insi aceeasi pereche de chiloti.
Are sens ce spui tu?
Adica chiar daca nu ai sti, poti sa gandesti si logic.
Faceti logica la scoala?
Daca tu ai avea magazin cu haine, ai lasa oamenii sa probeze chiloti?
In nici o tara din lume cred ca nu te lasa sa faci asta. Adica nu cred, sunt sigur.
Din varii motive.
Si poti sa vezi daca iti vin, si altfel. ii pui pe talie si vezi pana unde iti vin,
Daca vine pana la jumatea taliei in ambele parti, inseamna ca iti vin, daca nu inseamna ca sunt mici.
si sunt 3 marimi frate. s, m, si l. ca nu cred ca ai tu 200 de kg sa porti xxxxxxl.
N-are cum sa porti azi s si maine m.
Daca nici tu nu iti stii marimea, atunci altul strain cum ar putea sa stie ce marime porti tu?

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

M-ar mira să-ți dea voie s-o faci. Poți să întrebi, spunând că-i probezi peste haine (chiloți, dresuri).
Dar poți să-ți măsori cu centimetrul de croitorie o pereche de chiloți de-ai tăi care îți vin perfect (fără să-i întinzi la maximum) și apoi te duci cu centimetrul după tine la magazin.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Poti sa-i probezi peste chilotii tai.Stiu ca au protectie, ca la costumele de baie.
C&A sunt germani si la ei marimile sunt mai mari decat scrie pe eticheta.Adica,daca pe eticheta scrie ca e marimea M, in realitate e marimea L samd.

| eduardmihai24 a răspuns:

Iti recomand sa comanzi de aici https://bit.ly/2GFDngR sunt f ieftine produsele

| Madsan a răspuns:

Salut! Legat de lenjeria intima nu o poti schimba dar daca vrei haine pe marimi mari iti recomand https://www.bravosport.ro/haine-marimi-mari-barbati