| MembruNouAnonim a întrebat:

Am folosit Brevoxyl pentru acnee aproximativ 2 saptamani dar nici un rezultat.M-am decis sa renunt.Folosesc un gel de curatare de la vichy dimineata si seara rareori si la pranz.Seara pot folosi o crema hidratanta? Cand s-o folosesc, inainte sau dupa ce ma spal cu gelul de curatare? Alte sugestii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| karina554 a răspuns:

Este un simplu gel de curatare, dar avand in vedere ca este d ela vichy. lasa un timp numai gelul iar dupa vreo 2 saptamani introdu si crema daca vrei. Vichy este o gama foarte buna si cred ca iti vei trata acneea happy

| karina554 a răspuns:

Este un simplu gel de curatare, dar avand in vedere ca este d ela vichy. lasa un timp numai gelul iar dupa vreo 2 saptamani introdu si crema daca vrei. Vichy este o gama foarte buna si cred ca iti vei trata acneea happy