| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un cucui foarte urat in frunte, iar atunci cand stau intins pe pat si cineva ma priveste, se observa rau si arata groaznic. sau cand cineva ma priveste de jos, sunt oribil, si freza mi se vede urat, totul. parca as fi alta persoana. si ma descurajez. ma gandesc ca atunci cand o sa imi fac o prietena, daca m as urca peste ea in gluma s ar speria de fata mea.

1 răspuns:
| nirocino a răspuns:

Nu iti face probleme, o sa supravietuiesti! Altii au cocoasa si nasul foarte mare si nu isi fac probleme!happy
Avocatul poporului ce sa mai spuna ca parca a fost lovit cu copita in frunte!?