| iintunericul a întrebat:

Salut TPU
dati-mi si mie ceva sfaturi despre cum sa scap de unflatura de pe frunte, m-am lovit amus 8-9 luni de zile si mi sa umblat gen "cucui" dar de o saptamana si ceva imi fac obs colegi/ prieteni/ redele etc... si arata extrem de urat
dau funda va rog dati-mi ceva sfaturi cum sa pot sa imi retrag unflatura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CaSiHai a răspuns:

Du-te la doctor frate
cum adica de 8-9 luni de zile?