| anonim_4396 a întrebat:

De ce ies asa urat in poze? nu-s frumos nici in realitate, dar ceilalti daca tin telefonul in jos nu le ies fata asa urata ca a mea, eu daca tin telefonul drept in fata mea urat rau, am o umbra asa sub ochi, de parca as avea cearcane (eu am si un cucui in frunte, dar nu iese in evidenta, si am si parul pe frunte un pic, nu se observa)eu ies bine doar daca face altcineva poza sau daca tin telefonul in sus, de ce?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un pont apreciem pozele care comunica ceva, de exemplu faci un sport, vizitezi ceva

https://www.youtube.com/watch?v=jjdJKihDJ54

| Violleta2022 a răspuns:

Tu te plictisesti rau, asa-i?
De ce nu-ti faci poze cu aparatul tau telefonic pana iti ies bine pozele si atunci stii cum sa pozezi pe viitor!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu trebuie neapărat să fii fotogenic ca să ieși bine într-o poză. Indicat ar fi să faci pozele la lumină și să folosești o aplicație de făcut poze gen BestSelfie.

| Innsbruck a răspuns:

Probabil nu esti atat fotogenic ca ei, sau ce nu stii tu este ca altii isi fac 30 poze si din ea aleg doar una.