| MoroșanuGigi324 a întrebat:

Salut TPU!
Există vreo șansă să pot modifica structura fetei cu niste exerciții acasă care depun presiune pe mușchii feței?
Adică că exemplu daca am o fata ovală aceasta să poată deveni rotundă sau alte forme diamond, pătrată etc, știu că sună ciudat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza, iar tu la 14 anisori ai multa imaginatie. laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Te stresezi prea tare. Nu ai șanse sa modifici forma fetei, cu ea te naști.
Cum din ovala sa o faci pătrată? Sincer chiar suna ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne băiete, ai atâtea complexe legate de aspectul tău fizic...
O să fiu scurt și la obiect: dacă vrei să cucerești o fată, fă-o așa cum ești, cu aspectul și comportamentul natural. Nimeni nu va îndrăgi o persoană complexată.