| leuuL a întrebat:

Salut, eu am forma feţei cam particulară, adică multi spun ca este ovală, mulți ca este rotundă. Dacă îmi las părul mai lung în părți laterale îmi face fața destul de rotonda, iar dacă îl țin foarte scurt în părți îmi face fața ovală.
Concluzie, am o fața rotundă sau ovală?
Pentru ca vreau să-mi las ceva barba să crească. dar nu ştiu ce stă bine pe o față ovală/rotundă.
Mustața stă bine pe o față ovală sau rotondă?
Ciocul stă bine pe față ovală sau rotondă?
Muscă(doar sub buze şi atât) stă bine pe o față ovală sau rotonda?
Vreau să-mi las una dintre astea 3, va rog frumos ajutați-mă.
Ador părul facial. dacă nu, spuneți-mi voi altceva, o formă de barbă particulară ca să fiu unic.
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta fâs-fâs pentru o astfel de banalitate laughing Ai impresia ca toti ne incadram fix pe fix in categorisirile astea inventate? Si eu am fața de toate formele posibile, daca ii spun cuiva ca am fața ovala m-ar crede pe cuvânt, daca ii spun ca am fața romb m-ar crede pe cuvânt. Doar cei care sunt in extreme pot fi clar categorisiti, restul sunt o corcitura dintre toate. Nu poți dormi la noapte daca nu stii ce tip de față ai?! Incearca ce barba si ce freza te taie pe tine si vezi cum iti sta. Nimeni nu știe ce cap ai si ce păr ai, nici macar tu. Incearca pe pielea ta, nu ai nimic de pierdut. Mare brâzică.

| OFQuestions a răspuns:

Https://cashkaro.com/thegoodlookbook/best-short-beard-styles-for-men/
1,8, 14 si 23 mi se pare cele mai frumoase. Uita-te si tu, poate te inspiri de aici.