| DopeNope a întrebat:

imi puteti recomanda produse de par (sampon, balsam, etc...) pentru parul cret? (de preferat ceva fara alcool). Si niste sfaturi daca se poate? am un par imposibil si chiar am nevoie de ajutor in aceasta privinta...

1 răspuns:
| Iuly4Sad a răspuns:

Bună,și eu am aceeași problemă prietene, îți recomand șamponul Nivea Men Strong Power, și să te speli de două ori consecutiv cu el în fiecare zi dacă se poate.Și dacă vrei să-ți faci o freză gen creastă sau să-ți dai părul într-o parte, îți recomand și fixativ(de la Intesa de preferat)și să-ți faci freza cu uscătorul de păr. ȚINEEE