| Anca0123 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor laughing. Am parul cret, dar uscat. Folosesc sampon Garnier si ca sa ma pot pieptana un balsam de la Kallos. Dar mai am nevoie de ceva ca sa imi stea buclele mai frumos nu stiu acum sunt asa uscate thinking Nu stiti ceva produse pentru par cret degradat/uscathappy?

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. Sunt foarte creata cryingcryingcrying si am si volum crying. bleah crying. Eu foloesc sampon si balsam de la Wash&go, o masca de par de la Dm, nu stiu cum se numeste siun spray de la Balea tot marca Dm, e super bun spray e pentru [par degradat si se da pe parul ud si nu necesita clatire, buclele stau foarte dragut dar eu nu suport parul cret asa ca dupa mil indrept cu placa, nu ramane drept dar se onduleaza foarte frumos iar de la spray e foarte fin parul si matasos e foarte placut la atingere love struck.
Peace kiss

2 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Este un ulei de la Kallos Relax are tubul auriu in caz ca gasesti mai multe tipuri eu il folosesc imediat dupa baie da un luciu parului super si il face moale si pufoslaughingmor de dragu lui parca ar fi puf

| MissL a răspuns:

Te respect pentru ca folosesti balsamul de la kallos, singurul cel mai bun balsam din lume, ai putea sa incerci o masca de par, ce zici?
sau exista un spray pentru par, prin catalogul dl avon am vazut, cu vitaminte sa lasa un aspect ft sanatos parului, am o prietena care zice sa da roade.
Am o alta prietena care face un tratament cu ulei de ricin, e ieftin il iei cu 3 lei din farmacie, il ungi la radacina parului, il lasi o ora dupa care te speli normal pe par, si sincer se observa rezultate senzationale cam dupa 2 luni maxim 3... succes!:*