| nonamehaha a întrebat:

Sunt baiat si am parul cret si as cam avea nevoie de ajutorul vostru. Ce produse (sampon/balsam) mi-ati recomanda? (nu conteaza pretul). In ultimul timp, parul meu a inceput sa se faca ca o sarma si nu cum era inainte. Nici nu mai are stralucirea pe care o avea...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RedNightmare a răspuns:

Și eu am păr creț, sunt metalhead si voiam foarte tare sa cresc par mare, insa... Nu pot, asa ne e dat de la natura, iti recomand sa te tunzi scurt, asta e singura cale

| nonamehaha explică (pentru RedNightmare):

Nu intelegi, eu am parul mare oricum... nu stiu ce sa ii fac sa il hidratez si sa se faca buclele mai stralucitoare