| LittleBeea a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un sampon pentru par gras, care da si volum? As prefera sa fie fara parabeni sau alte lucruri.
Multumesc! Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Chanel22 a răspuns:

Buna happy cu samponul Favisan cu ginko-biloba (de la plafar) am scapat de caderea parului, de par gras, de matreata si am si volumwinking

2 răspunsuri:
| anasuperba a răspuns:

Buna...eu iti recomand Elseve! Cel pe portocaliu...eu il folosesc si am parul cret si tare imposibil! Sper ca ti-m fost de ajutor! Funda?

| Beckyyy a răspuns:

Clear e un sampon bun, sunt mai multe tipuri... dar sunt foarte bune si alea de la farmacie, mi se par cele mai bune.