| Melisuca2 a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde se gasesc lanturi cu best friend despartite in doua(cred ca stiti despre ce lanturi spun) in Fagaras? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| ReRe33 a răspuns:

La Oriflame este o promotie dar scrie pe el Forever... poti gasi in catalogul actual (in stanga sus), uite linkul : http://ro.oriflame.com/? WT.mc_id=lp_v3. Sper ca te-am ajutat :)... Funda?

2 răspunsuri:
| Feelings14 a răspuns:

Zorzon, Sarah

| CinevCeva a răspuns:

Nu sunt din Fagaras, dar la Meli Melo gasesti mereu happy Funda?