| dina33 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va intreb dca stiti de unde pot cumpara bratari sau lanturi cu best friend in genul la astea http://cgi.ebay.com/......0355625637 sau si cu scrisul doar best friend cum gasiti in romania si de preferat din bucuresti caut de mult si stiu ca s-a mai intrebat

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. incearca in Mall Plaza/Sun Plata/AFI palace,la magazinele gen Accesorize,Meli-melo si mai era un magazin pe la Piata Romana,tot cu accesorii,daca nu ma-nsel pe la MeliMelo. In AFI erau un fel de targuri cu accesorii, la etajul 2, ai putea incerca si acolo. Bafta!

2 răspunsuri:
| CamixDeedee a răspuns:

Buna! Eu sunt Camelia te rog spune-mi Camix as vrea sa fiu prietena ta cea mai buna