| Peco a întrebat:

in primul rand nu vreau sa aud injuraturi, de fapt sa vad injuraturi.As vrea sa stiu cum pot avea celebra freza a lui Justin Bieber, nu asta actuala aceasta din videoclip : http://www.youtube.com/watch?v=qdDVtFvJwUc Dau funda si multumesc anticipat :D

Răspuns Câştigător
| Catalynutzza a răspuns:

Buna! Pai eu te sfatuiesc sa faci o poza cu Justin unde are freza dorita de tine iar apoi sa te duci la un salon si sa arati fotografia spunand ca asa vrei sa te tunda! Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| AikkoxD a răspuns:

Îţi pui un castron în cap şi tunzi pe marginelaughing

Mergi cu poza la frizer.