| Cocheta a întrebat:

intrebare pentru fete, am inceput sa fac masti pentru par cu galbenus de ou si ulei de ricin... peste cit timp voi vedea efectul pentru cresterea mai rapida a parului? mrs mult fundita kiss

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cocheta explică (pentru kepy):

Eu am dat o intrebare destul de normala daca nu stii raspunsul mai bine nu scrie.

Răspuns utilizator avertizat
| Cocheta explică (pentru kepy):

Categoria aceasta este cea mai populara si am vrut sa imi raspunde cineva cu experienta dar nu un idiot sau idioata cine mai esti care nu are ce face...

Răspuns utilizator avertizat
| AlleyChann a răspuns:

Cocheta. are dreptate kepy, de ce **** ai postat la categoria asta? E pe dracu cea mai accesata, ca nu este! Daca nu vroiai sa faca lumea misto, postai corect si nu aveai nici o problema. Acum deh, omul a facut si el legatura cu categoria, aaa...sau stai, cu masca asta iti dai pe parul din cur? sau cum? ca serios nu vad legatura.

| Cocheta explică (pentru AlleyChann):

Sau gasit doi prosti care nu au ce face...big grin decit sa comenteze intrebarea mea big grin

| AlleyChann a răspuns:

Ne-am gasit doi prosti sa te f. utem in cur, taci acolo linistita.ca stii ca nu are sens.

| Cocheta explică (pentru AlleyChann):

Dac nu stii sa citesti am scris sa citeasca da sa nu ft :d off da prosti mai sunteti educatia lasa de dorit ma intreb cu ce se ocupau parintii vostri atunci cind trebuiau sa va educe? :d