| Cocheta a întrebat:

intrebare pentru fete, am inceput sa fac masti pentru par cu galbenus de ou si ulei de ricin... peste cit timp voi vedea efectul pentru cresterea mai rapida a parului? mrs mult fundita kiss

9 răspunsuri:
| AlleyChann a răspuns:

Cocheta. are dreptate kepy, de ce **** ai postat la categoria asta? E pe dracu cea mai accesata, ca nu este! Daca nu vroiai sa faca lumea misto, postai corect si nu aveai nici o problema. Acum deh, omul a facut si el legatura cu categoria, aaa...sau stai, cu masca asta iti dai pe parul din cur? sau cum? ca serios nu vad legatura.

| Cocheta explică (pentru AlleyChann):

Sau gasit doi prosti care nu au ce face...big grin decit sa comenteze intrebarea mea big grin

| AlleyChann a răspuns:

Ne-am gasit doi prosti sa te f. utem in cur, taci acolo linistita.ca stii ca nu are sens.

| Cocheta explică (pentru AlleyChann):

Dac nu stii sa citesti am scris sa citeasca da sa nu ft :d off da prosti mai sunteti educatia lasa de dorit ma intreb cu ce se ocupau parintii vostri atunci cind trebuiau sa va educe? :d

Răspuns utilizator avertizat