| elenamaria11021 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ati folosit pana acum ulei de ricin pentru cresterea parului sau a genelor? Daca da, in cat timp ati observat rezultate?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit, folosesc si acum pe gene, sprancene si par.La sprancene au fost cele mai vizibile rezultate, in cazul meu.La par am folosit si alte masti, nu doar ricin.Genele s-au facut putin mai lungi, dar foarte putin, mult mai rezistente, clar.In cat timp, nu pot preciza, ca nu aveam a vedea o schimbare radiala.

| kiri11 a răspuns:

Eu folosesc produsele vivese senso duo si uleiul din nuca de cocos si sunt foarte multumita happy

| simplegirl2 a răspuns:

Da, am folosit pentru sprancene si gene si s-a vazut o imbunatatire! nu stiu exact in cat timp dar a trebui sa se vada in 1-2 saptamani.

| elenamaria11021 explică (pentru simplegirl2):

Ai incercat si pe par? Ma intereseaza mai mult.

| simplegirl2 a răspuns (pentru elenamaria11021):

...mi-am dat la varfuri o data si a crescut...dar nu stiu in cat timp sa-ti spun happy dar iti spun ca ricinul e f. bun la crestere

| elenamaria11021 explică (pentru simplegirl2):

La varfuri? Nu trebuie aplicat pe radacina?

| simplegirl2 a răspuns (pentru elenamaria11021):

Eu mi-am dat la varfuri:am pus ulei in palme apoi am frecat varfurile si le-am lasat asa cateva minute(am vazut rezultate); nu poti spune ca iti cresc intr-o saptamaan nu stiu cati cm:in timp creste

Răspuns utilizator avertizat
| BeBeS a răspuns:

Am folosit eu pentru par si chiar mi-a crescut parul cred ca in 2-3 saptamani s-a vazut rezultatul.

| elenamaria11021 explică (pentru BeBeS):

Serios? Cat a crescut?

| elenamaria11021 explică (pentru BeBeS):

De cate ori pe saptamana aplicai ulei pe par?

| BeBeS a răspuns (pentru elenamaria11021):

Mi-a crescut 5 cm

| BeBeS a răspuns (pentru elenamaria11021):

Eu aplicam de fiecare data cand imi spalam parut de 3 ori pe saptamana!

| elenamaria11021 explică (pentru BeBeS):

Nu cred...