| NoNamemartes a întrebat:

m-am tuns mai scurt acum câteva săptămâni și vreau sa îmi crească mai repede parul, ce îmi recomandați?(uleiul de ricin este bun? Uni zic ca nu prea)!

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,e bun.
Ulei de cocos(aplicat apoi spalat parul), argan (eu il aplic zilnic).

4 răspunsuri:
| Gabrielacotrut003 a răspuns:

Uleiul de cod ajuta la creșterea parului mai rapid. Sunt capsule și le poți găsi la farmacie

| Andreeush a răspuns:

Da, te ajută, îl găsești în farmacii.

| N1GHTMAR3 a răspuns:

Uleiul de ricin is face efectul dupa mult timp, cam dupa o luna si ceva, si nici atunci nu e ff mare imbunatatirea...

| sunmetal11 a răspuns:

Fa o ''maioneza'' dintr-un galbenus de ou, o fiola de vitamina A si o lingura de ulei de ricin.freaca bine radacina parului, pune din amestec si pe lungimea lui, acopera capul cu un prosop si lasa sa actioneze 4 ore. poti face tratamentul zilnic dar de 2 ori pe saptamana, e suficient.