| CeOFiOFi a întrebat:

Ma intereseaza un vopsit semi-permanenet barbă in culori nenaturale (albastru, verde, etc. ). Nu vreau sa se duca culoarea nici dupa prima spalare, dar nici sa fie permanent. Am inteles ca decolorantul poate cauza probleme pielii de pe fața. In afara de vopsit, cu ce as mai putea schimba culoarea bărbii? Sau exista vreo vopsea care coloreaza fara sa fiu nevoit sa ma decolorez inainte?

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Daca te decolorezi, vopseaua va fi permanenta. Dar daca ai parul inchis la culoare, noua culoare nu se va vedea. Daca esti blond, exista sampoane colorante care tin cateva spalari.