| RODesenele a întrebat:

Maine ma duc la frizer si nu stiu cum sa ma tund as vrea sa imi aratati niste tunsori si sa imi ziceti cum sa ai zic aleia sa ma faca sunt baiat. Funda cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| NegruAlb a răspuns:

Spune-i frizerului sa tunda cum crede ca ti-ar sta bine sau cum te-ar avantaja.

| Dalia5didi a răspuns:

Si eu cred ca ar trebui sa ii ceri sfatul frizerului dar sa il asculti intai si doar daca iti place ce auzi il lasi sa o si faca il intrebi cum crede el ca ti-ar sta bine. pai sper sa iti stea bine :*

| anamaria1541 a răspuns:

Creasta happy Par scurt pe parti si o creasta mai mare :3