| smek a întrebat:

love struck ma gandeam sa ma tund si nu stiu cum.adica as vrea sa imi aratati daca se poate sau sa imi spuneti cateva modele de tunsori...am parul intre mediu si scurt... dar nu chiar scurt laughing). deci daca imi puteti arata niste poze cu tunsori ar fi perfect! mersi mult. apropo dau fundita!:*

1 răspuns:
| simina a răspuns:

Poti sa incerci ceva asimetric, mai lung intr-o parte sau cauta pe site-ul garbo.ro si da cautare modele tunsori gasesti sigur co poze cu tot.