| AGentulP a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand o pereche de bocanci Timberland bej si dupa ce se uda ramane urata piele, as vrea sa imi dati niste sfaturi ce as putea sa fac dupa ce uda si cum sa ii curat, multumesc mult.

1 răspuns:
| biabibi09 a răspuns:

Mda nu prea poti face nimic decat sa ii bagi la masina de spalat si o sa se ude peste tot si o sa se "pateze" peste tot dar apoi o sa se usuce putin si nu o sa arate asa oribil cum arata patati doar intr-un loc