| emi_8585 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o pereche de bocanci foarte blanosi, din piele bleomaren cu ce asi putea sa ii asortez?
nu am mai purtat niciodata bocanci...sunt genul de fata care poarta tocuri, dar s-a anuntat o iarna grea si am vrut sa fiu mai comoda si sa nu-mi mai degere picioarele ca anul trecut... ofer FUNDITA

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Cu niste blugi negri lungi cu o bluza de care vrei poate sa fie si o camasa sa zicem cu o curea de aceeasi culoare(bleomaren) cu un sacou de ce culoare vrei(preferabil bleomaren) si o poseta bleomaren poti sa mergi si fara sacou sau unul de alta culoare dar bocancii sa se asorteze cu cureaua daca e la vedere sau/si cu poseta

Eu asa mas imbraca

| alejinxique a răspuns:

Ii poti purta la jeansi daca zici ca sunt bleumarin. Tinute sport evident.

| alejinxique a răspuns:

Nu ii purta la haine verzi ca vei fi ca si Al Bundyhappy

| Logout a răspuns:

Http://lookbook.nu/looks?cu=boot ce zici :>? asta face toate raspunsurile de aici.

| RUMBURAK a răspuns:

Ai putea sa ii asortezi ...cu mine.