| CrissRonnye7 a întrebat:

Mi se intampla ceva ciudat, când stau serios fața mea arata normal, dar atunci când râd se schimonoseste, nasul se strâmbă și devine ascutit, bărbia se alargește, apar riduri la ochi. Există vreo intervenție chirurgicală pentru a corecta asta?

3 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Cred ca toti ne "schimonosim" cand radem, plangem etc. Eu zic ca ti se pare, in capu' tau crezi ca ceilalti sunt normali, doar tu te schimonosesti, dar e normal pentru toata lumea: la nivelul fetei avem muschi acoperiti de tegumente, da? Ei bine, acei muschi se întind in multe directii, in functie de insertia lor. E perfect fiziologic ce crezi ca ţi se intampla. Nu iti fa nicio operatie, nu fi naiv/a.

| Nicole_Elena_1997 a răspuns:

Ce probleme existențiale au unii.

| NExT69 a răspuns (pentru Nicole_Elena_1997):

Exact. i se schimonoseste fata cand rade.