| AliceAnnnnna a întrebat:

Sunt cu un băiat de ceva timp și îmi tot reproșează când ma duc la el și e și varul lui cu iubita lui ca uita-te la ea ce frumușică e și se îngrijește și eu nu dorm nopțile ca am ochii de strigoi și ca am chipul neîngrijit. Dorm in fiecare zi 8 ore, un coș nu am pe față. Tipa respectivă e plină de coșuri și tot e mai "ingrijita" și arată mai bine. Eu de mică am avut acele "cearcăne mov" sub ochi și mi-am luat bully pentru asta de la grădinița. Începe cu d-alea ca nu e normal ca fata sa am bărbia așa prelungita, ca fetele au capul micuț sub forma ovala sau inima, ca nasul trebuie sa fie drept nu "de parca ar fi gravid, rotund, borcănat" cum zice el. Mi-a scăzut grav stima de sine și cu machiaj la fel ma vede și fără. Exista operații pentru a putea schimba? Nu o fac pentru el, vreau sa arat bine, sa repar niște lucruri.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Am facut greseala sa iti iau in serios intrebarea pe care ai pus-o mai devreme, dar cand vad ce scrii acum imi este clar: esti trol, pui intrebari la misto. E imposibil sa existe o fata/femeie care sa fie atat de proasta. happy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt multi nu conteaza cum arati, doar buci si sani sa ai ca sa bage puta in gaura

| Adry05 a răspuns:

Ce pnm laughing) de ce stai cu unu care are impresia că la fete există o singură formă de cap și un singur nas laughing

| Simpatic a răspuns:

La ce intrebari ai in ale sexului, esti o noua diva de pe TPU https://www.tpu.ro/utilizator/ackcim/intrebari/

| Mosotti a răspuns:

Aaaoleeeu, deci ala iti zice pe fata ca nu te place! Sa se duca cu aia atunci. Doamne de ce oameni dai, pe bune.

Cu schimbarea se poate cred, discuta cu un medic si el iti va spune, dar trebuie sa ai ceva lovele, sa te pregatesti, ca nu va fi tocmai ieftin. Pei te vede si cu machiaj la fel pentru ca figura e aceiasi, aia nu se schimba.
Pai daca nu e normal aia, aia aia, de ce mai sta cu tine? Ia intreaba-l. De ce sta cu cineva pe care nu-l place?

| gabicoo a răspuns:

Esti Troll.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Și eu zic la fel man sau retard level 9999

| Furnicuta000 a răspuns:

Vad ca tu te plangi de mult timp ca esti complexata de aspectul fizic si ca ai fost batjocorita pentru asta. Asa e lumea din pacate, rea, foarte rea. Operatii exista desigur, dar sunt foarte scumpe, doar pentru un nas ar ajunge la vreo 5000 euro, exista si pentru feminizare adica modelare maxilar, barbie, pometi etc si de preferat sa fie facute in strainatate, unii doctori din strainatate chiar fac minuni, deci se mai adauga la pret si cazare, bilet de avion etc.
Eu sunt pro operatii estetice atata timp cat sunt alese sa corecteze un complex, nu sa satisfaca un moft. Si daca vreodata vei face asta, nu o face pentru idiotul ala de iubit al tau (scuza-ma dar nu stiu de ce mai stai cu el daca se poarta asa cu tine) ci ca sa te simti tu mai bine in pielea ta, sa iti creasca stima de sine.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De cele 4 avorturi i-ai spus?

| Alverto a răspuns:

Daca tu ești cea din poză, reține de la mine: nu ești frumoasă (ești superbă)
Nu îți fă operații de genul, deoarece tu ești oricum frumoasă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te afectau imperfectiunile respective inainte sa ti le zica el? Daca nu, inseamna ca poti trai si cu ele, iar de el sa te desparti. E o persoana toxica. Spune-i sa candideze la modelling si va ajunge el barbat fatal fara de defect, atunci sa-si caute o fata asemenea. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operație pentru a ți schimba doaga recomand cum *** sa îți faci operație ca unu, unii îți zic rahaturi de astea ca de parca ei ar fi perfecți eu în locul tău îmi cautam alt băiat care sa te aprecieze asa cum ești tu cu defecte, fără...
Învata sa te respecți mai mult numai baga orice jignire în seama cine nu te respecta ignorai, evitai cu orice preț nu înțeleg de ce mai o arzi cu el te umilește te face cu ou și oțet și tot tu ești fraiera care trebuie sa facă ceva sa îndrepte ceva. Chiar nu reușești sa îți găsești dintre atâția băieți unu care sa nu te pune în astfel de situații? De ce accepți asa ceva? Ce vina ai tu ca ai un defect genetic petreceți boss timpul tău lângă oameni care te apreciază care te iubesc care te respecta nu mai accepta asa ceva fiecare om e frumos în felu lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arăți bine crede-mă astea ți se trag de la traumele din copilărie și acum ai impresia ca arăți ca o hidosenie crede-mă ca la tine nu e problema cum arăți ci felul în care gândești, vezi lucrurile. Ești o fata frumoasa crede-mă pe cuvânt ai nevoie de psiholog e clar

| Speranta12 a răspuns:

Nu recurge la "ace si lame de cutit" (vorba vine) pe fața ta pentru a intra in niste standarde de frumusete agreate de toata lumea. Nu merita si fața ta o sa aiba de suferit mai incolo.
Nu mai zic ca odata ce aplici operatii pe fata si implanturi de substante in piele, ele nu vor ramane acolo pentru totdeauna. Trebuie sa mentii acel proces an de an sau o data la cativa ani. Si ghici ce? O sa arati din ce in ce mai stricata si falsa la fata. Mai bine ramai asa. Si pentru a-ti imbunatati fata, mai bine invata tot mai multe despre SKINCARE NATURAL si despre corectarea imperfecțiunilor fetei prin makeup.

| Mogiojojo a răspuns:

Tu te complaci foarte mult vad, desi posibilitatile tale sunt mai mari ca ale altora (nu-mi place sa judec).

| Deniz23 a răspuns:

Exista operații pentru asta. Trebuie sa te duci la un salon special pentru asta și îți va arata acolo ce poate sa îți faca

| Hooligans205 a răspuns:

Nu înțeleg de ce mai stai cu el dacă îți reproșează asta.
Ești foarte frumoasă așa cum ești tu, nu te apuca de operații și astea.