| Darkdayalex a întrebat:

Parul meu sta ca un arici, adica tepi. Asa a fost intodeauna. Cum pot sa il fac sa nu mai stea asa? Si inca ceva: Eu am capul mare si as vrea sa ma tund in asa fel incat sa nu se observe acest defect. Ce freza credeti ca ar merge?
PS: nu uitati cum imi fac parul sa nu mai stea tepi, dar fara sa folosesc placa.
PS: Sunt baiat.

2 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Pai dupa ce iti faci baie la cap ai putea sa stai cu o caciula pana se usuca, astfel incat sa stea mai drept parul sa nu se mai ridice si in legatura cu frizura:-? http://www.google.ro/......tp?/search poti alege de aici una care iti place in functie de forma capului tau:d