| Deasonyka a întrebat:

sunt baiat si recent mi-am vopsit parul negru albastrui, de fapt e mai mult albastru la lumina dar ma rog fie...cand i'mi aranjez parul i'mi place sa-mi fac tepi si sa-mi las breton in fata dar ce'i drept nu am btrtonul foarte mare.Intrebarea mea este... pot face freza emo cu extensii de par adica doar in partea din fata sa folosesc extensie pentru breton.Sincer raspundeti'mi serios nu a'si vrea sa ma fac de ras sau ma ma arate lumea cu degetul pe strada vreau doar sa-mi dati un sfat saca merita sa incerc in asa fel incat sa nu se observe

1 răspuns:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca tie iti place da, dar intai cere parerea celor apropiati dupa ce faci acest lucru si daca ai incredere si majoritatea iti vor da raspunsuri pozitive atunci poti sa mergi oriunde vrei cu acest hairstyle big grin