| vasytite a întrebat:

Buna sunt vasy. si as vrea sa imi schimb frezabig grin.eu de vreo 2 anni imi ridic tot parul imi fac tepi cu placa perciuni ii intindhee heefolosesc doar ceara. tepi au o lungime aprox.8 cm.sh urmeaza sa ma tund. as vrea sa nu ma tund la fel (adica doar din foarfeca cum faceam debicei) as vrea alt stil de freza care sa imi stea bine ce imi propuneti?
funda:X!

1 răspuns:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Buna! Pai sa vedem: esti baiat, iti faci tepi cu placa, iti intinzi perciunii si banuiesc ca iti place din moment ce te aranjezi asa de 2 ani... Daca vrei idei uita-te aici poate iti place ceva http://www.google.ro/......tp?/search