| LorenneRockOn a întrebat:

.. Peste ceva timp ma voi deuce la 2 botezuri si o nunta. Sunt Rockeritza si nu stiu cu ce sa ma imbrac, cum sa-mi fac parul sau alte chestii necesare. Poate ma puteti ajuta cu niste sugestii ceva, niste modele... Dau Fundaaaaa mersik big grin

Răspuns Câştigător
| morgen a răspuns:

Daca esti rockerita si tii foarte mult la stil poti sa te imbraci cu o rochie neagra scurta si infoiata cu volanase si niste platforme cu toc mare poti adauga si niste accesori gen bratari cu tinte si lanturi iar parul poti sa il prinzi intr-un stil dezordonat sau sa-l indrepti si sa-l lasi pe spate si de machiat eu zic ca ar prinde bine ochii conturati cu negru si buzele un rosu sangeriu la mine a mers la o nunta si a fost destul de prezentabilwinking noroc

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
daca esti rockerita si nu vrei sa renunti la ideea de negru si ce mai e in stilul tau poti opta pentru niste pantaloni negri conici sau blugi negri, cu un sacou negru si o bluza eleganta alba sau maro si bine inteles pantofi cu toc

daca esti deschisa schimbarilor:
http://www.starshiners.ro/......range.html

http://www.starshiners.ro/......black.html

http://www.starshiners.ro/......-pink.html

gasesti acolo cate modele vrei tu!
mult succes si distractie placuta :)

| karrry9999 a răspuns:

1.fa o exceptie si inmbraca-te intr-o rochie neagra si la maini ceva bratari mai pe stilul tau si parul fa-l u coc din care s aiese ceva suvite sau 2.imbraca-te intr-o rochie neagra sau in combinatie cu rosu ori stransa ori gen tutu(ca cea de balerina) si in picioare niste bocannciori negri sau mov foarte inchis.mult noroc la arata bine pup*

| TraaLaa a răspuns:

Incearca o rochie cu tutu, cred ca te va defini...ori mergi pe ideea de stramt... daca iti place
www.fashionourvoice.blogspot.com