| MotoKatâr a întrebat:

Peste o saptamana o sa ma duc cu prietenii intr-un club si as vrea sa arat cat mai bine. Am nevoie de niste sfaturi cum sa ma îmbrac in asa fel incat sa par cat mai interesant.Nu stiu daca conteaza sau nu dar va zic ca fapt divers ca sunt brunet si am tenul mai inchis la culoare. Am nevoie de niste sfaturi. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Simplu, blugi si o camasa cu maneca scurta. Nu-i asa mare filozofie. Ce inseamna la tine interesant? Daca vrei sa atragi atentia, imbraca-te in izmene. Daca vrei sa arati normal si sa arati bine, imbracata-te cu ce crezi tu ca ti se potriveste.

| cosssmyn a răspuns:

Simplu, cat mai simplu